LEDVANCE markası, şirketimizin ruhunu yansıtmaktadır. Dijital çağda ve insanların birbiriyle bağlantılı günlük hayatlarında ışığın rolünü tanımlamak istiyoruz. Şirket adımız, vaadimizi yansıtmaktadır. Hedefimiz, aydınlatmayı ileri düzeye taşımaktır. LEDVANCE, 100 yıllık mirasından yararlanarak yüzünü geleceğe dönebilir, böylece öncü lamba ve armatür üreticisi pozisyonunu daha da güçlendirebilir.

LEDVANCE

Çeşitli pazarlarda başarı kazanmak için güçlü markalar

ABD ve Kanada’da iyi tanınan ve köklü SYLVANIA markası, tüm ürün kategorilerinde kullanılmaktadır. LEDVANCE, OSRAM markasını kullanma hakkına da sahiptir.

Akıllı ev ve LED armatür alanlarında tüm tüketici ürünleri, marka değiştirme programımız tamamlanana kadar kısa süreliğine OSRAM markası altında satılacaktır. Daha sonra bu segmentte ürün markası olarak LEDVANCE adı kullanılacaktır.

Mimarlar ve zanaatkarlar gibi profesyonel müşterilerimize toptan satılan LED armatürler için ürün markası olarak LEDVANCE adını kullanacağız. LEDVANCE, işletme faaliyetlerinin desteklenmesi için önümüzdeki birkaç yıl tamamlayıcı marka olarak OSRAM adını kullanabilir.

Ledvance

LEDVANCE’nin marka yapısı

Marka yapımız, üç ana temel üzerinde yükselir

Mükemmeliyete ulaşmak için çabalamak

Son derece güçlü kuruluş yapımız ile yetkin ve motive çalışanlarımızdan gurur duyuyoruz. Çalışanlarımız sorumluluk üstlenir, gerekli hesaplamaları yaparak risk alır ve cesur kararların altına imza atar. Çalışanlarımızın, profesyonel becerilerini geliştirme ve daha fazlasını öğrenme isteğine güveniyoruz. Ancak bu sayede başarımızı daim kılabiliriz.

Çığır açmak

İşimize bağlı, çevik ve cesuruz. Yeni rotalar keşfetmek için alışılmışın dışına çıkıyoruz. Sektörümüzdeki hızlı değişimi; yeni ürünler, yeni pazarlar ve yeni fikirler üretmek için bir fırsat olarak görüyoruz. Daha ötesine ulaşmak mümkünse iyi olanla yetinmeyiz. Bu yüzden yaratıcı düşünceyi destekliyor, yenilikleri ödüllendiriliyoruz.

Birlikte kazanmak

Birbirimize güveniyoruz. Birbirimizle temasa geçiyoruz. Kuruluş hiyerarşisinin tümünde, bütün bölümlerde ve departmanlarda açık bir şekilde ve doğrudan iletişim kuruyoruz. Dinliyor, görüşlerimizi belirtiyor ve birbirimizden çok şey öğreniyoruz. Hem şirket içinde hem müşterilerin karşısında ekip çalışmamız ve işbirliğimizden ötürü kendimizle gurur duyuyoruz. Uzun vadeli, güvenilir ilişkilerimizi işte böyle kuruyoruz.

Alıntı: https://www.ledvance.com.tr/sirket/ledvance-hakkinda/markamiz/index.jsp

LEDVANCE, which arose out of the classical lighting work of OSRAM operating in the world and Turkey for more than 100 years, combines the traditional general lighting with the prospective modern lighting technology.

LEDVANCE, which has been operating as a legal entity since July, 2016, is the world leader in the innovative lighting products with smart and interactive lighting solutions (Smart Home). The company combines the general lighting with the modern and breakthrough lighting technologies.

LEDVANCE is built up on a strong distribution network, which provides a perfect coverage and market access all over the world with reliable and long-lasting customer relations.  It supports both direct and indirect customers’ private and personal demands by taking its deep understanding and information regarding the general lighting market, on the rise technologies,

and the changing needs as a basis.

LEDVANCE operates in more than 120 countries with its 9000 employees.

100 yıldan fazla zamandır dünyada ve Türkiye’de faaliyet gösteren OSRAM`ın klasik aydınlatma işinden doğan LEDVANCE, geleneksel genel aydınlatmayı ileriye dönük modern aydınlatma teknolojisi ile birleştirmektedir.

Temmuz 2016`dan itibaren ayrı bir tüzel kişilik olarak faaliyet gösteren LEDVANCE, akıllı ve etkileşimli aydınlatma çözümleri (Akıllı Ev) ile yenilikçi aydınlatma ürünlerinde dünya lideridir. Şirket, genel aydınlatmayı modern, çığır açıcı aydınlatma teknolojileriyle birleştirmektedir.

LEDVANCE güvenilir, uzun süreli müşteri ilişkileri ile tüm dünyada mükemmel kapsam ve pazar erişimi sunan güçlü bir dağıtım ağı üzerine inşa edilmiştir. Genel aydınlatma piyasası, yükselişteki teknolojiler ve değişen ihtiyaçlar konusundaki derin anlayışını ve bilgisini temel alarak hem doğrudan hem de dolaylı müşterilerin özel ve kişisel taleplerini desteklemektedir.

LEDVANCE 120`den fazla ülkede, 9000 çalışanıyla faaliyet göstermektedir.