Philips Fiyat Listesi

Philips LED ampullerin birçok şekli ve boyutu bulunur. LED ampuller, klasik ampullere kıyasla %80 daha az enerji kullanır. Zaman geçse de tutarlı bir ışık kalitesi sağlar ve uzun ömürlüdür.

SceneSwitch: Tek ampul, farklı ışık ayarları! Dimmer gerektirmez. Mevcut anahtarınız ile kullanabilirsiniz.

WarmGlow: Parlaklığı ayarlanabilir LED ampullerle, mükemmel ortamı oluşturmak için ışık miktarını kontrol edebilirsiniz.

Dekoratif Klasik: Klasik tasarımı modern teknoloji ile birleştirin. Dekoratif Klasiklerimiz hem açık hem de kapalıyken hoş görünür.

Genel kullanıma uygun LED: Yatak odası için yumuşak. Mutfak için hafif. Ve oturma odası için rahat.

LED'in avantajlarını keşfedin

Sıcak beyaz ışık

LED aydınlatmayla sıcak, samimi bir ortam yaratın

Enerji tasarruflu

Daha uzun ömürlüdür ve geleneksel kaynaklara göre yaklaşık %90 daha az enerji kullanır

Işık kalitesi

Isınma süresi olmadan, anında mükemmel ışık kalitesinin tadını çıkarın

Kısılabilir

Kısılabilir LED aydınlatma ile doğru atmosferi yaratın

Her zaman en doğru seçimi yapın

Philips Aydınlatma'nın geniş ampul yelpazesine hoş geldiniz. Eviniz, ofisiniz ve daha fazlası için LED, halojen ve floresan ampulleri inceleyin. Farklı şekilleri, duy seçenekleri ve çeşitli tarzları ile geniş ürün yelpazesi. Evinde ideal atmosferi oluşturmak, çalışma alanını canlandırmak, renklerin ambiyansı nasıl değiştirdiğini görmek, dekorunu tamamlamak isteyenler için ya da enerji tasarrufu yaparak elektrik faturasını azaltmak isteyenler için, her ihtiyaca uygun bir ampul mevcut. Üstelik, sizin için en uygun olanı bulmak o kadar da zor olmayacak; çünkü ampul danışmanı uygulamamız hizmetinizde. Eğlenceli ve kolay kullanımı ile ihtiyaçlarınıza en uygun ampulü seçmenizi sağlıyor.

Size en iyi hizmeti sunabilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.