Ledvance Fiyat Listesi

Akıllı aydınlatma çözümleri için birinci sınıf aydınlatma. Aydınlatma uzmanları için sofistike ürünlerden ilham alın.

Verimlilik, tasarım, teknoloji, boya ve aydınlatma kalitesi - LED lambalarımız birçok açıdan standartları yeniden belirliyor. Sonuç: mükemmel, profesyonel aydınlatma ürünleri. Bu yılın odak noktasında: tamamı cam, geliştirilmiş verimlilik, ek aydınlatma renkleri, yeni seçenekler, örneğin sensörler veya yeni IP koruma türleri, heyecan verici özel nitelikler ve ""Almanya’da üretilen"" yüksek kaliteli üretim standartları. LEDVANCE, bir aydınlatma uzmanı olarak size dünyanın en büyük aydınlatma portföylerinden birini sunar. Ve hemen hemen her gereksinim için uygun bir çözüm - projeleriniz için bu rekabet avantajını kullanın!

2019 tarihindeki yeni ürün güncellemeleri

IndiviLED ürün ailesinin yeni LED ofis aydınlatma armatürleridir. Seri; açma / kapama, DALI uyumlu veya acil durum aydınlatması ile entegre edilmiş, “Linear” ve “Panel” olarak farklı modellerde mevcuttur. LEDVANCE bu nedenle çalışma masasından toplantı alanlarına, koridorlardan giriş alanlarına kadar çok çeşitli gereksinimler için tek bir kaynaktan doğru ofis aydınlatmasını sunar. IndiviLED serisinin yeni LED aydınlatma armatürleri; özel INDIViLED lens teknolojisi ile elde edilen, ışığın eşit dağılmasını ve kamaşma faktörünün çok iyi düzeyde azaltmasını (UGR < 16) sağlar. Paketi; 120 lm/W’a kadar yüksek verim, esnek kurulum seçenekleri (tavana montaj veya asma) ve kolay kurulum ile tamamlar. Ayrıca Panel IndiviLED, 2019 Alman Tasarım Ödülü’ne layık görülen LEDVANCE tasarım dili SCALE ile etkiler.

Size en iyi hizmeti sunabilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.