Ledram

ledram

Ledram Aydınlatma Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.

2017 yılında, hızla büyüyen, gelişen ve teknolojik olarak yenilik, tasarruf ve pozitif katkı sağlayarak hayatımıza giren LED ürünlerle ilgili sektörümüzde olan talebin daha kaliteli ve ARGE çalışmaları ile daha amaca uygun ve güvenilir çözümlerle karşılanması amacı ile grubumuz tarafından yatırım yapılarak kurulan LEDRAM markasına ait firmasıdır.

LEDRAM, Endüstriyel, Sanayi ve Mimari uygulamalar için LED aydınlatma ürünleri konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve ürün geliştirme programı (UGP) yardımı ile son teknoloji ürünlerhızla sektöre kazandıracaktır.

Özel olarak geliştirilen tasarımlarına uluslararası teknik ve kalite standartlarını uygulayarak ürünlerinin üretimini Türkiye`de gerçekleştirmektedir. Aydınlatma yelpazesindeki ürünlerin tamamı, gelişmiş ısı yönetimi, teknik yapısı, koruma ve izolasyon sınıfları ve diğer birçok yenilikçi özelliklerle birbirine entegre bir tasarıma sahiptir. Tüm ürünler, montaj ve üretim sürecinde proseslere ayrılmadan önce kontrolden geçirilmektedir. Deneyimli personeli, mühendislik altyapısı sayesinde, üretim süresince rakiplerinin arasında öne çıkarak, piyasada bulunan en yüksek kaliteli LED Aydınlatma yelpazesine sahiptir. Mühendisliğimizin sonucunda, ürünlerimizdeki tasarım ve içeriğindeki seçkin malzeme sebebi ile diğer aydınlatma ürünlerinden üstün farkları ve teknolojik avantajları bulunmaktadır.