Firmamız 2007 yılında grubumuzun büyüme stratejileri ve müşterilerimizin yoğun talepleri doğrultusunda kurulmuştur..

Kurulduğu dönemde alçak gerilim kablolarının bir bölümü ile başlayan üretim yolculuğuna bugün fişli kablolar, çoklu uzatıcılar.yangın kabloları data kabloları telefon kabloları enstrümasyon kabloarı ağırlıklı olmak üzere zayıf akım kabloarının büyük çoğunluğu ,XLP izoleli kablolar – HFFR  izoleli kablolar Solar kablolar ve FE180 kablo üretimleri ile devam etmektedir. Kalite ve güvenilirliği her şeyin önünde tutan firmanız bu sayede yurt içinde yaklaşık  5000,yurt dışında da 46 ülkede bulunan yüzlerce  mutlu müşteriye hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana kazancının büyük çoğuluğunu yeni yatırımlar,kalite iyileştirmeleri ve markalaşma için kullanan firmamız bu doğrultuda TSE, CE, ISO gibi birçok kalite uygunluk belgelerini alarak, sektör içinde kendisine önemli bir yer sağlamıştır. Bugün Gebze Muallimköy’de kendisine ait 32 bin m² alan içinde12000m2 kapalı alanda tamamen endüstri 4.0 altyapısı üzerine kurılmuş modern üretim hatları ve her biri kendi alanında uzman yetişmiş çalışanları ile üretim yapmakta olan firmamızın her ferdi ülkemizin 2023 vizyonu için yüksek sorumluluk bilinci ve güçlü motivasyonla  hareket etmektedir.

 

Bazı Referenslarımız: La Blance Otel Muğla / Bodrum, Duja Otel Muğla / Bodrum, Alegria Business Otel Ankara, Devlet Hastanesi  Hakkari / Şemdinli, İzmir Toki Şantiyesi İzmir, Seydikemer Hükümet Konağı Binasi Muğla Köyceğiz Belediyesi Park Ayd. Muğla / Köyceğiz, Ordu Toki Ordu, Merkez Toki Güce Toki Giresun, Amasya Hamamözü Toki Amasya, Rize Pazar Toki  Rize, Tirebolu Merkez Tirebolu